מבצעים!!! הדפס

החלונות הטובים בעולם לגג רעפים של חברת  Velux במחירים חסרי תקדים:

 

 

לפרטים נוספים בטל: 03-9343159   או במייל  skylite@skylite.co.il

 

חברת סקיילייט הינה המשווקת הרישמית של חלונות הגג של  מעל ל 25 שנים,

אנו מספקים תמיכה מלאה הכוללת ייעוץ תכנון, התקנה ושירות.

 

 

חלונות לגגות רעפים - מחירים אטרקטיביים

בתים עם גגות רעפים מתאימים מאוד לאזורי מגורים שמחוץ לערים, אם כי, ניתן למצוא רבים כמוהם בשכונות עירוניות רבות. הרעפים האדומות מוסיפים רבות למראה הבית ויש להם מספר יתרונות וחסרונות. אחד החסרונות המובהקים מצוי בבית רעפים עם שתי קומות אשר הקומה העליונה שבו חשוכה ואינה מאווררת. במקרים בהם אי אפשר לפתוח חלון בקיר אנכי ניתן למצוא פתרון בדמות חלון בתקרת גג הרעפים. חלון לגג רעפים מחיר הינו סביר ומתאים לכל כיס. יצרני החלונות והמשווקים מציעים חלונות לגג רעפים מחירים הנגזרים מאיכותם, ממורכבות התקנתם ועל פי עוד פרמטרים.

 

סוגי חלונות

 

יש מספר סוגים של חלונות אשר מוצעים לבעלי הבתים. יש חלון שמגיע עם ציר אחד וחלון אחר שמגיעים עם שני צירים. יש חלון חשמלי שמופעל על ידי שלט וכולל גם חיישנים לזיהוי חדירת מים. יש חלון שמתאים למרפסת. כל לקוח יבחר את החלון התאים לביתו על פי צרכיו טעמו ויכולותיו הכספיות.  חלון גג רעפים מחיר משתנה על פי המפרט עימו הוא מגיע. ניתן להוסיף לכל חלון פתרונות הצללה שונים. יש וילונות בד, וילונות ונציאניים, וילונות כפולים, וכן, וילונות חשמליים שניתן לסגור ולפתוח אותם באמצעות שלט רחוק. חלון בגג רעפים מחיר מתווסף לעלויות ההצללה השונות

 

התקנה מקצועית

 

התקנת חלון בגג רעפים הינה מורכבת בשל השיפוע ובשל הצורך לשלב את החלון בתוך הגג בצורה הומוגנית וללא בליטות מיותרות. יש מספר אתגרים שצריך להתגבר עליהם ואחד מהם הוא נושא הניקוז. לכן ההתקנה כוללת מרזב מיוחד. בנוסף, קיים החשש לחדירת מים, ולכן, נושא האיטום בהתקנת חלון כזה הינו רב חשיבות. ניתן להתקין חלונות לגג רעפים גם על גגות פלדה או בטון, אבל יש צורך להכנת תשתית מתאימה להתקנה כזאת. חלונות גג רעפים מחירים משתנים מעט מסוג התקנה אחד למשנהו.

 

תנאי תשלום נוחים

 

חלונות לגג רעפים מגיעים בגדלים שונים וכל לקוח יכול לבחור את אלו שמתאימים לו. חלון לגג רעפים מחירים משתנים בהתאם למידות החלון ולמפרט שלו. יש לקוחות אשר מעוניינים להתקין מספר חלונות על גג הרעפים והדבר אפשרי מבחינה טכנית.חברתנו מאפשרת תשלומים בתנאים שונים על מנת להקל על כל לקוח. לחברתנו יש צוותי עבודה מקצועיים אשר מנוסים בהתקנת חלונות לגגות רעפים וגגות אחרים ללקוחות פרטיים, ציבוריים ואחרים. לכל לקוח יש דרישות אחרות ואנו יודעים לענות על כולם.

 

אנא, פנה אלינו באמצעות האתר או באמצעות מספרי הטלפון והפקס המופיעים בו.  

 

  

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם: