כיפות תאורה הדפס

כיפות התאורה של חברת סקיילייט מיועדות להחדרת אור טבעי ואיוורור חלל המבנה.
הכיפה מיושמת בדרך כלל על גגות אופקיים ומשמשת בין היתר לחדרי מדרגות, אמבטיות, חדרי שרותים, אולמות ספורט, בתי ספר ועוד.

הכיפות הינן במידות קבועות ע"פ טבלת המידות המצורפת

 

 

כיפות תאורה נועדו להחדיר אור חיצוני ואוורור למבנה קיים. הצורך הזה מגיע במקרים רבים בהם המבנה אינו מואר דיו בגלל סיבות שונות. לעיתים, אין כלל אפשרות לפתוח חלונות בקירות האנכיים או שכמות החלונות קטנה מדי. יש בתים שממוקמים בעיר והם מוקפים בבניינים גבוהי קומות שחוסמים את האור ואת האוויר. פתיחת כיפות תאורה אפשרית על התקרות, בעליות גג, בחדרי מדרגות עליונים ובחללים עליונים שונים אחרים. התקנת כיפת תאורה נעשית תוך כדי התחשבות בנושאי ניקוז, ובידוד ובעוד גורמים במבנה הקיים.

 

סוגי כיפות תאורה

יש מספר סוגי כיפות תאורה שנבדלים ביניהם בצורה ובעוד פרמטרים. ניתן למצוא כפת תאורה מלבנית, מרובעת או עגולה. הזיגוג שלהן מגיע בצורת כיפה או בצורת פירמידה ועשוי מחומר אקרילי או מפוליקורבונט יש מידות שונות שמגיעות בגדלים קבועים וניתן להשיג את הכיפות בצבע מט או שקוף. כל לקוח יכול לבחור את הדגם והמפרט המתאים לו ולמבנה שברשותו ואנו נתקין אותו בצורה מקצועית. כפת אור כזאת יכולה להגיע עם סגירה ידנית או חשמלית. הוספת מנוע מאפשרת פתיחת כיפה חלקית או שלמה.

 

פתרונות אוורור אוטומטיים

כיפת אור שנפתחת לגג מגיעה בזווית של 90 מעלות והדבר מאפשר יציאת אנשים נוחה מאוד. יש לזה חשיבות רבה במקרים ויש צורך לפנות אנשים דרך הגג. באירועי שריפה רציניים עשויים להינצל חיי אדם בזכות כיפות תאורה אלו. ניתן להתקין מערכות אוורור עשן אוטומטיות ולחבר אותן למנגנוני הכיפות הללו. כל מערכת כזאת מצוידת בלוח פיקוד שיכול לזהות עשן מתפרץ. במקרה כזה משודרת הוראה אוטומטית לפתיחת מהירה של הכיפות. העשן מתפזר החוצה וקל יותר לאנשים לנשום. פעילות לוחמי האש והמחלצים נעשית קלה יותר מאחר והראייה בתוך המבנה הופכת לברורה יותר.

 

לקוחות שונים

לקוחות רבים מתחום המוסדי והציבורי מעוניינים בכיפות תאורה גם בגלל הנושא הבטיחותי. הם מחפשים פתרונות יעילים במצבי מצוקה בהם יש צורך לאוורר את המבנה או לפנות אנשים במהירות ממנו. בתי ספר, בתי חולים, מרכזי קניות ועוד מקומות דומים מבקשים התקנת כיפות תאורה במידות שונות, וחברתנו מספקת להם את השירות באופן מקצועי. נציגיהם יכולים לפנות אלו לצורך ייעוץ והוא יינתן על ידי המומחים שלנו בצורה מפורטת. לאחר ההזמנה אנו נבצע את התקנת הכיפות על פי תיאום מוקדם. כל פרויקט יתוכנן על ידינו בקפידה ויצא אל הפועל ביעילות רבה.

אנא, פנה אלינו באמצעות האתר או באמצעות מספרי הטלפון והפקס המופיעים בו.

 

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם: