חלונות לגג VELUX הדפס

חברת   VELUX  החברה המובילה בעולם לחלונות לגג רעפים במשך 60 שנים, מספקת מגוון פתרונות תאורה לבית ולעסק ברמת הגימור הגבוהה ביותר ותחת תו תקן אירופאי, הפתרונות שלנו מכסים מגוון שלם של חלונות לגג, צהרים שקופים, מנהרות שמש ומערכות גג שטוח.

 

חלונות לגגות רעפים וחלונות לגגות בטון אופקיים סקיילייט בהפעלה ידנית או בהפעלה חשמלית.

ליין עשיר של וילונות ותריסים ידניים וחשמליים לחלונות גג רעפים 

חברת סקיילייט משווקת הרישמית של חלונות VELUX מעל ל 25 שנים, אנו מספקים תמיכה מלאה הכוללת ייעוץ ותכנון, התקנה ושירות מלא

 

הפתרונות שלנו מכסים מגוון שלם של חלונות לגג, צהרים שקופים, מנהרות שמש ומערכות גג שטוח לסקטור הפרטי והציבורי.

 

חלון גג בחדר מדרגות - הוא פתרון מושלם בשידרוג חדר המדרגות החשוך לאזור מואר ושטוף אור טבעי.

להורדת טבלת מידות לחץ כאן

 

עוד על חלונות לגג רעפים

אנשים רבים אוהבים לבנות את בתיהם עם גגות רעפים. גג רעפים אדום שמונח על בית בצבע בהיר בתוך אזור ירוק הוא מראה פסטורלי ומרגיע. וכאשר יש שורת בתים כזאת על צלע הר המראה נראה כמו לקוח מגלויה אירופאית. לרעפים יש יתרונות וחסרונות, ואחד החסרונות שלהם הינו בחוסר בתאורה טבעית לבית. הדבר קורה בבתים עם עליית גג ובבתים שבהם לא ניתן לפתוח בקומות העליונות חלונות בקירות חיצוניים אנכיים. במקרה כזה יש פתרון בדמות חלון לגג רעפים שמותקן בצורה מקצועית.

 

תשומת לב לפרטים

כדי להתקין חלונות לגג רעפים צריך להתגבר על מספר דברים טכניים ובראשם השילוב של החלון בתוך התקרה המשופעת ועם הרעפים. בעיה אחרת העומדת על הפרק היא נושא ניקוז מי הגשמים, ולכן, ההתקנה כוללת מרזב מיוחד לניקוז המים. לא פחות חשוב הוא נושא האיטום. איטום מוצלח הוא תנאי בל יעבור לכל התקנת חלון גג רעפים כי אחרת יסבלו בני הבית מנזילות חוזרות ונשנות לתוכו. כמובן שכל התקנת החלון חייבת להיות בצורה שמשתלבת היטב במראה הגג החיצוני.

 

סוגי חלונות  

חברתנו מייצגת את חברת וולוקס אשר מתמחה בייצור חלונות לגג רעפים. למרות הגדרתם כחלונות לגג רעפים, הרי שהם  מתאימים גם לגגות בטון או גגות פלדה. יש צורך להכין תשתית מתאימה לכל סוג של גג כדי שההתקנה תעלה יפה. ניתן למצוא מספר סוגים של חלונות בגג רעפים. יש חלונות שמיוצרים עם ציר אחד מרכזי וידית החלון נמצאת בחלקו העליון. יש חלונות שמותקנים בהם שני צירים, אחד באמצע והשני בחלקו העליון, והדבר מאפשר פתיחה של עד 45 מעלות. יש חלונות חשמליים חכמים שמופעלים על ידי שלט. חלונות אלו כוללים גם גלאים מיוחדים לזיהוי מים נכנסים. במקרה של חדירת מים הגלאים מביאים לסגירה אוטומאטית של החלון. יש חלונות שנפתחים אל מרפסת והם פועלים על אותו עקרון. כך שאפשרויות הבחירה הן מגוונות.

 

חברה מקצועית

חלונות אלו מגיעים עם פתרונות הצללה רבים. יש וילונות בד, תריסים ונציאניים, וילונות כפולים ועוד. יש גם פתרונות הצללה חשמליים שנוחים לתפעול ולשימוש. חברתנו הינה בעלת ניסיון רב בהתקנת חלונות לגגות רעפים. ברשותנו צוות עובדים מנוסה שמנוהל על ידי מנהלי עבודה ומנהלי פרויקטים בעלי ניסיון מצטבר רב. חלון בגג רעפים על בית, או כל חלון אחר שיותקנו על ידינו ייראו יפה וישתלבו בצורה הרמונית בבית.

 

אנא פנה אלינו באמצעות האתר או באמצעות מספרי הטלפון והפקס המופיעים בו.  

 

 

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם: