סוגי חלונות הדפס

חלון בעל ציר מרכזי

GZL , GGU , GGL

 

          

מהווה בחירה מעשית מאחר והוא מסתובב על ציר מרכזי ומופעל באמצעות ידית בקרה פשוטה להפעלה הממוקמת בקצה העליון של החלון. מיקום עליון זה מאפשר ניצול טוב יותר של המרחב, כיוון שניתן למקם ריהוט מתחת לחלון מבל להפריע לדרכי הגישה אל ידית הבקרה. האוורור הקבוע בחלון מתפקד גם כאשר החלון סגור, ומאפשר זרימת אויר צח בכל תנאי מזג אויר. כמו כן, הוא מצויד במסנן שמונע כניסת אבק וחרקים. החלון מתהפך בפתיחה ומאפשר ניקוי הזכוכית החיצונית. מסגרת החלון והמשקוף עשויים עץ אורן סקנדינבי איכותי והזכוכית בידודית עם סינון אנרגית חום.

 

חלון GPL בעל ציר כפול (פתיחה עד 45 מעלות)

  

חלון פנורמי, מיועד למקומות נמוכים בשיפוע הגג ולמי שמעוניין להנות ממרחב נוף פתוח.חלק זה משלב בתוכו שני סוגי ציר: ציר עליון וציר אמצעי. בציר עליון: כל המשקוף נפתח כלפי חוץ. פתיחת החלון בציר אמצעי:המשקוף מסתובב -180 מעלות. פתיחת החלון  נקיון חיצוני קל של השמשה החיצונית, הציר הכפול שימושי כאשר החלון ממוקם נמוך ופתיחה פנימה מהווה הפרעה בחלל החדר.

 

חלון חשמלי - INTEGRA

     

המרכיבים החשמליים הנדרשים מגיעים מוסתרים ומחוברים במשקוף העליון של החלון. כל מה שצריך זה רק לחבר למתח של 220V.
הסט החשמלי של החלון כולל: מנוע שרשרת שמתנתק בקלות ועובר למצב ידני, פיקוד משולש המוכן להפעיל עד 3 מנועים ליחידת חלון, כמו וילון פנימי חשמלי ותריס חיצוני חשמלי, כבל 7 מטר, גלאי גשם המפעיל סגירה אוטומטית של החלון עם טיפת הגשם הראשונה. שלט רחוק המותאם לבית חכם.

 

חלון GDL מרפסת ויציאה לגג

   

המתאפיין בפתיחה מלאה צירית הצידה ובכך מאפשר יציאה למרפסת או לגג.

 

חלון VLT

  

פתרון פשוט לחללי לופט, מחסנים או חדרי רחצה, אופציה לאוורור ויציאה לגג

 

 

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם: